Ons Team


Boven vlnr:  Ellen Peters, Yvonne van Opheusden, Yvonne van Bergen. 

Midden vlnr: Els van Doorn, Jorien Arts,  Petra Tiellemans, Sanne van der Ven, Mieneke Dekkers, Jaqueline Hilgers,
                              Mariet Hoefnagel, Marion Caspers, Laura van Kuijk, Michelle van der Laan, Daphne Dollevoet,
                              Jeroen van Erp.

Onder vlnr: Lisette Spijkers, Jenny Rienstra, Marja Leenhouwers, Bo Hoenselaar.


 

Jeroen van Erp
Directeur
dir.denomgang@optimusonderwijs

maandag t/m vrijdag
 

Rick Pijnenburg
Conciërge
r.pijnenburg@bsdenomgang.nl


maandag t/m vrijdag

Mariet Hoefnagel
Intern Begeleider
m.hoefnagel@bsdenomgang.nl


maandag,  dinsdag en donderdag
 

Mieneke Dekkers
Leerlingondersteuning
m.dekkers@bsdenomgang.nl


maandag,  dinsdag en donderdag
maandag in groep 3

Els van Dooren
Administratie
e.vdooren@bsdenomgang.nl


maandag  (hele dag) en vrijdag (middag)
 

 
   
 
Leerkrachten:

Daphne Dollevoet
Leerkracht groep 1/2b
d.dollevoet@bsdenomgang.nl

maandag t/m vrijdag
 
 
Ellen Peters
Leerkracht groep  3/4
e.peters@bsdenomgang.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
Jenny Rienstra
Leerkracht groep  5 en groep 7
j.rienstra@bsdenomgang.nl

Groep 5: donderdag en vrijdag
Groep 7 : dinsdag

 
 
Jorien Arts
Leerkracht taalklas
j.arts@bsdenomgang.nl

woensdag, donderdag en vrijdag
 

Laura van Kuijk
Leerkracht groep  6
l.vkuijk@bsdenomgang.nl

maandag t/m vrijdag
 
Lisette Spijkers
Leerkracht groep  8
l.spijkers@bsdenomgang.nl

woensdag, donderdag en vrijdag
 
 
Marion Caspers
Leerkracht groep 5 
m.caspers@bsdenomgang.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
 
Marja Leenhouwers
Leerkracht groep  8
m.leenhouwers@bsdenomgang.nl

maandag en dinsdag
 
Michelle van der Laan
Leerkracht groep  7
m.vdlaan@bsdenomgang.nl

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
Mirjam Wingens
Leerkracht peergroep
m.wingens@optimusonderwijs.nl

donderdag
 
 
Niki Meijers
Onderwijsassistent taalklas
n.meijers@bsdenomgang.nl

donderdag en vrijdag
 
 
Petra Tiellemans
Onderwijsassistente taalklas
p.tiellemans@bsdenomgang.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
 
Sanne van der Ven
Leerkracht groep  3 en groep 3/4
s.vdven@bsdenomgang.nl

Groep 1/2a: woensdag
Groep 3/4: donderdag en vrijdag

 

Sarah Oosterman
Leerkracht groep  3
s.oosterman@bsdenomgang.nl

dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
 
Suzan Peters
Leerkracht Taalklas
s.peters@bsdenomgang.nl

maandag en dinsdag
 
 
Yvonne van Bergen
Leerkracht groep 3
y.vbergen@bsdenomgang.nl

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 
Yvonne van Opheusden
Leerkracht groep 1/2a 
y.vopheusden@bsdenomgang.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
 

Agenda

Kalender
<
December
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo