Ons Team

 

Jeroen van Erp
Directeur
dir.denomgang@optimusonderwijs

maandag t/m vrijdag
 

Rick Pijnenburg
Conciërge
r.pijnenburg@optimusonderwijs.nl


maandag t/m vrijdag

Ilse Joosten
Intern Begeleider
i.joosten@optimusonderwijs.nl


maandag,  dinsdag ,  woensdag ochtend
en donderdag

 

Els van Dooren
Administratie
e.vdooren@optimusonderwijs.nl


maandag  (hele dag) en vrijdag (middag)
   
 
Leerkrachten:

Daphne Dollevoet
Leerkracht groep 1/2b
d.dollevoet@optimusonderwijs.nl

maandag t/m vrijdag
 
 
Ellen Peters
Leerkracht groep  6
e.peters@optimusonderwijs.nl

dinsdag en woensdag
 
 
Jenny Rienstra
Leerkracht groep  6  en groep 7
j.rienstra@optimusonderwijs.nl

Groep 6: donderdag en vrijdag
Groep 7:  dinsdag

 
 
Jip Meesen
Leerkracht groep  3
j.meessen@optimusonderwijs.nl

donderdag en vrijdag
 
Jorien Arts
Leerkracht taalklas
j.vdleest@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 

Laura van Kuijk
Leerkracht groep  5
l.vkuijk@optimusonderwijs.nl

maandag t/m vrijdag
 
 
Lisette Spijkers
Leerkracht groep  8
l.spijkers@optimusonderwijs.nl

donderdag en vrijdag
 

Marion Caspers
Leerkracht groep 4
m.caspers@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
 
Marja Leenhouwers
Leerkracht groep  8
m.leenhouwers@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
Michelle van der Laan
Leerkracht groep  7
m.vdlaan@optimusonderwijs.nl

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
 

Mieneke Dekkers
Leerkracht Groep 1/2a
m.dekkers@optimusonderwijs.nl


maandag en dinsdag

Mirjam Wingens
Leerkracht peergroep
m.wingens@optimusonderwijs.nl

donderdag
 

Niki Meijers
Onderwijsassistent taalklas
n.meyers@optimusonderwijs.nl

donderdag en vrijdag
 
 
Petra Tiellemans
Onderwijsassistente taalklas
p.tiellemans@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
 
Sanne van der Ven
Leerkracht groep  Taalklas en groep 4
s.vdven@optimusonderwijs.nl

Taalklas: woensdag
Groep 4: donderdag en vrijdag

 
 
Yvonne van Bergen
Leerkracht groep 1/2a
y.vbergen@optimusonderwijs.nl

woensdag, donderdag en vrijdag
 
Yvonne van Opheusden
Leerkracht groep 3
y.vopheusden@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
 

Agenda

Kalender
<
Oktober
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo