Ons Team

 

Jeroen van Erp
Directeur
dir.denomgang@optimusonderwijs.nl

dinsdag, woensdag
vrijdagmiddag

 

Rick Pijnenburg
Conciërge
r.pijnenburg@optimusonderwijs.nl


maandag t/m donderdag

Ilse Joosten
Intern Begeleider
i.joosten@optimusonderwijs.nl


dinsdag,  woensdagochtend
en donderdag

 

Els van Dooren
Administratie
e.vdooren@optimusonderwijs.nl


woensdag (hele dag) en vrijdag (middag)

Bart Könings
Waarnemend Directeur
dir.denomgang@optimusonderwijs.nl

maandag, donderdag
en vrijdagochtend

 

Lisette Spijkers
Arrangementen
l.spijkers@optimusonderwijs.nl

woensdag en vrijdag
   
 
Leerkrachten:

Bob Willem Schlicher
Leerkracht groep 4
b.schlicher@optimusonderwijs.nl

maandag t/m vrijdag
 

Daphne Dollevoet
Leerkracht groep 1/2b
d.dollevoet@optimusonderwijs.nl

woensdag, donderdag en vrijdag

Ellis Donkers
Leerkracht groep  1/2a
e.donkers@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag, woensdag,
donderdag en vrijdag

 
 
Jenny Rienstra
Leerkracht groep  6  en groep 7
j.rienstra@optimusonderwijs.nl

Groep 6: dinsdag 
Groep 7:  donderdag en vrijdag

Jip Meessen
Leerkracht groep  5
j.meessen@optimusonderwijs.nl

woensdag, donderdag en vrijdag
 
 
Jorien van der Leest
Leerkracht groep 6
j.vdleest@optimusonderwijs.nl

maandag, woensdag,
donderdag en vrijdag

 
 
Michelle van der Laan
Leerkracht groep  7
m.vdlaan@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag

Mirjam Wingens
Leerkracht peergroep
m.wingens@optimusonderwijs.nl

donderdag
 

Niek van Heuvelen
Leerkracht groep  5
n.vheuvelen@optimusonderwijs.nl

Groep 8: maandag t/m vrijdag
 

Sanne van der Ven
Leerkracht groep  5
s.vdven@optimusonderwijs.nl

maandag en dinsdag
 

Yvonne van Bergen
Leerkracht groep 1/2b en groep 3
y.vbergen@optimusonderwijs.nl

Groep 1/2b: maandag en dinsdag
Groep 3: woensdag
 
Yvonne van Opheusden
Leerkracht groep 3
y.vopheusden@optimusonderwijs.nl

maandag,, dinsdag,
donderdag en vrijdag
 
 

 
 
 

Agenda

Kalender
<
December
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Eerstkomende activiteiten: