Ons Team

 

Jeroen van Erp
Directeur
dir.denomgang@optimusonderwijs.nl

maandag t/m vrijdag
 

Rick Pijnenburg
Conciërge
r.pijnenburg@optimusonderwijs.nl


maandag t/m vrijdag

Ilse Joosten
Intern Begeleider
i.joosten@optimusonderwijs.nl


maandag,  dinsdag ,  woensdag ochtend
en donderdag

 

Els van Dooren
Administratie
e.vdooren@optimusonderwijs.nl


maandag  (hele dag) en vrijdag (middag)
   
 
Leerkrachten:

Daphne Dollevoet
Leerkracht groep 1/2b
d.dollevoet@optimusonderwijs.nl

Met zwangerschapsverlof
Wordt tijdelijk vervangen door Sharon van der Pol

 
 
Ellis Donkers
Leerkracht groep  1/2a en groep 4
e.donkers@optimusonderwijs.nl

Groep 1/2a:  maandag en dinsdag
Groep 4:  donderdag en vrijdag
 
Jenny Rienstra
Leerkracht groep  6 
j.rienstra@optimusonderwijs.nl

Groep 6:  maandag, dinsdag en vrijdag
 
 
Jip Meessen
Leerkracht groep  3 en  groep 7
j.meessen@optimusonderwijs.nl

Groep 3: donderdag en vrijdag
Groep 7: woensdag

 
 
Jorien van der Leest
Leerkracht groep 1/2b en groep 6
j.vdleest@optimusonderwijs.nl

Groep 1/2b: maandag en dinsdag
Groep 6: woensdag en donderdag

 
 
Laura van Kuijk
Leerkracht groep  5
l.vkuijk@optimusonderwijs.nl

maandag en dinsdag

Lisette Spijkers
Leerkracht groep  8 
l.spijkers@optimusonderwijs.nl

donderdag en vrijdag
 
Marion Caspers
Leerkracht groep 4
m.caspers@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 

Marja Leenhouwers
Leerkracht groep  8
m.leenhouwers@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
Michelle van der Laan
Leerkracht groep  7
m.vdlaan@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Mirjam Wingens
Leerkracht peergroep
m.wingens@optimusonderwijs.nl

donderdag

Niki Meijers
Onderwijsassistent groep 1/2
n.meyers@optimusonderwijs.nl

donderdag en vrijdag
 
 
Petra Tiellemans
Onderwijsassistente groep 1/2
p.tiellemans@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
Sanne van der Ven
Leerkracht groep  5
s.vdven@optimusonderwijs.nl

Groep 5: woensdag, donderdag en vrijdag
 
 
Sharon van der Pol
Leerkracht groep  1/2b
s.vdpol@optimusonderwijs.nl

woensdag, donderdag en vrijdag
 
 
Yvonne van Bergen
Leerkracht groep 1/2a
y.vbergen@optimusonderwijs.nl

woensdag, donderdag en vrijdag
 
Yvonne van Opheusden
Leerkracht groep 3
y.vopheusden@optimusonderwijs.nl

maandag, dinsdag en woensdag
 
 

Agenda

Kalender
<
Augustus
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo
Eerstkomende activiteiten: